=BlooDMaGiC=CLAN

Statistika

Zahady

Leatherface

Tajemný masový vrah zvaný Leatherface řádí v San Andreas. Své obětí rozřezává na kousky pomocí své věrné motorové pily. Důkazy o existenci tohoto monstra nejsou zřetelná a jsou založena pouze na domněnkách. Mnoho drbů se kolem toho šíří a rozhodl jsem se tyto strohé a někdy až nepřesné informace sepsat. 

 

1. Rozmlácená auta

 

Rozmlácená auta, nebo jak tomu říkají někteří Ghost Cars jsou prý dílem tohoto šílence. Všechna auta jsou roztroušená po San Andreas bez majitele, jejich nevětší koncentrace jsou v jihozápadní části San Andreas, ale jejich výskyt lze také nalézt v pouštní oblasti.

 

2. Mrtvá těla

 

 

Mrtvá těla v pytli lze nalézt kousek od Hadí farmy v pouštní oblasti San Andreas. Těla nejsou zahrabána, jenom položena do jámy.

 

3. Palomino Creek - domov Leatherface

 

 

Leatherface prý najít v oblasti Palomino Creek u mola s kolečkovým křeslem. Proslýchá se, že pokud za deštivého počasí, půjdeme k molu, tak tam bude sedět a pokud ho vyrušíme, tak se po nás vrhne.

 

4. Krvavé chatky

 

Krvavých chatek můžeme najít více, ale dvě jsou obzvláště významné, neboť je tam možné ho zahlédnou. MarekX mi označil dvě místa, na kterém můžeme najít monstrům. Prvním místem je North Rock (na mapě - fialový X), tam najdeme první krvavou chatu, která je umístěná daleko od civilizace. Auta tam nejezdí a tudíž jde spíše o přechodné ubytování, popřípadě se tam skladovaly mrtvoly.

 

Druhým zajímavějším místem je u The Panopticon (na mapě - modrý X). Jde o dřevorubeckou chatu, před vchodem můžeme najít motorovou pilu. Podle MarekX, pokud tam budeme v pátek nebo v neděli, za deštivého počasí v chatě a připravíme si motorovou pilu, tak po dvou herních hodinách (2 minuty) můžeme uslyšet přicházející zvuk další motorové pily.

 

Pozn.: kliknutím na mapu uvidíte detailnější podobu.

 

 

 


 

zombie

Další ze záhad, které nás trápí, je zombík z Palomino Creek. Vydal jsem se proto na cestu vyšetřit tuto záhadu a jaké to nemilé překvapení. Zombík tam opravdu je a pobíhá po ulici.

 

Pozn.: kliknutím na obrázek dostanete detailnější podobu

 

Setkání na ulici:

 

 

Zombík si mě nevšímá a jde si po svém:

 

 

Preventivně jsem ho zabil, aby nezamořil celý Palomino Creek :-) :

 

 

Detailní pohled na tuto příšeru. (by Filip Richter) :

 

 

Samozřejmě žádný zombík to není, je to obyčejný vesničan, který nevypadá zrovna moc přitažlivě, ale i tak jeho vzhled připomíná zombie.

 


 


 

ufo

Existence mimozemského života nenechá v klidu ani přední vědce a co teprve, když se tento fenomén objeví v San Andreas. Vydal jsem se po stopách UFA a objasnit tak tuto záhadu. Prvním místem kam jsem zavítal byl samozřejmě "Big Ear", obří radar, který chytá vlny přicházející z vesmíru.

 

1. Začátek pátrání

 

 

Dolětěl jsem kolem 17 hodiny do Big Ear, prozkoumal jsem okolí a pak se vydal na své letiště.

 

2. První stopa

 

 

Následující den si jetpack prozkoumávám okolí a kousek od Big Earu jsem našel hospůdku s upoutačem ve tvaru UFA.

 

 

Byla to hospůdka Lil Probe Inn.

 

3. Existence?

 

 

Uvnitř bylo spoustu fotek UFA. Co však mě nejvíce zajímalo byla mapa.

 

 

Pozn. : kliknutím na obrázek získáte detailnější podobu.

 

Vzadu za pultem byla pracovna, na kterém byla mapa s vyznačenými pozicemi přistání UFA.

 

4. Shoda!

 

 

Pozn. : kliknutím na obrázek získáte detailnější podobu.

 

Stejná mapa s pozicemi jsem také viděl v domě Mike Torrena.

 

 
Created by MaVixXx TOPlist